قالب حرفه ای وبلاگ- خبری

قالب وبلاگ حرفه ای خبری «کاسپین پلاس» برای بلاگفا و میهن بلاگ – در 11 رنبگندی مختلف

کم هزینه ترین راه برای داشتن فضایی مستقل در دنیای مجازی وبلاگ است. اما بیشتر سرویس های وبلاگنویسی فارسی یا فاقد امکانات حرفه ای هستند و یا اینکه قالب حرفه ای برای آنها وجود ندارد. برای همین شاید بهترین راه، استفاده از قالب هایی هست که امکانات بیشتری در اختیار صاحبان وبلاگ ها قرار می دهند، و وبلاگنویسان می توانند با کمک این امکانات وبلاگی با ظاهری حرفه ای و سایت مانند داشته باشند.

«کاسپین پلاس» یک قالب خبری حرفه ای برای وبلاگ هست که شما با استفاده از آن می توانید وبلاگی جذاب و حرفه ای در بلاگفا یا میهن بلاگ داشته باشید. این قالب دارای امکانات زیر است:

1- در 11 رنگبندی متفاوت برای سلیقه ها و موضوعات مختلف (نحوه ی استفاده از رنگبندی در راهنمای قالب آموزش داده شده است و شما به راحتی می توانید با تغییر شماره استایل از هر رنگی که خواستید به سادگی استفاده کنید).
2- نسخه ی بلاگفای این قالب دارای «قالب بخش آرشیو» و «قالب بخش صفحات جداگانه» است.
3- دو منوی ریسپانسیو افقی برای منوی اصلی و منوی موضوعی
4- دکمه های شبکه های اجتماعی در هدر و فوتر
5- اسلایدر مهمترین خبرهای روز
6- باکس گزارش تصویری روز که برای قرار دادن بنر هم می توانید استفاده کنید
7- باکس فهرست خبرهای روز
8- باکس تصویری گزارش های خبری
9- باکس مقالات پیشنهادی
10- چهار باکس موضوعی برای مطالب در هر بخش با امکان لینک به آرشیو – می توانید با کپی کردن کد تعداد این باکس ها را بیشتر کنید.
11- گالری تصاویر
12- قالب کاملا ریسپانسیو (واکنشگرا) می باشد و برای موبایل و تبلت و لپ تاپ و Pc تنظیم شده است. می توانید دموی زنده را با بزرگ و کوچک کردن مرورگر آزمایش کنید یا دموی زنده را در موبایل باز کنید.
14- در کد قالب مکان بخش های مختلف به وسیله ی راهنما مشخص شده است و شما می توانید به راحتی محل مورد نظر را در کد پیدا کنید.

برای ویرایش این قالب و استفاده از آن نیاز به نرم افزار خاصی نیست. شما می توانید با استفاده از نرم افزار نت پد notepad که در همه ی ویندوزها وجود دارد کد قالب را بنابر نیاز خود تغییر دهید و محتوای خود را جایگزین محتوای پیشفرض قالب کنید، یعنی عناوین مطالب، لینک ها و آدرس عکس ها را تغییر دهید.

توجه داشته باشید که سرویس بلاگفا یا میهن بلاگ فاقد امکاناتی همچون اسلایدر یا نمایش موضوعی مطالب در قالب هستند و شما باید به صورت دستی اقدام به این کار کنید.

مشاهده و دانلود قالب کاسپین پلاس (ورود)