قالب بلاگ بیان حرفه ای و ریسپانسیو

قالب بلاگ بیان خبری و مجله ای نیوزپِرِس حرفه ای و ریسپانسیو

قالب نیوزپِرِس یک قالب مجله ای خبری برای سرویس قدرتمند بلاگ بیان هست که به صورت ریسپانسیو و با استفاده از امکانات سرویس بیان طراحی شده است.

این قالب دارای دو نوع باکس موضوعی هست که مطالب یک دسته ی خاص را نمایش می دهد و شما می توانید تا 5 باکس از این موضوعات در قالب داشته باشید. برای این کار کافی هست از کد بخش باکس کپی بگیرید و بعد با انجام تنظیماتی که در راهنمای قالب گفته شده است از این امکان بهره ببرید. اگر از امکانات غیررایگان بیان استفاده کنید می توانید بیش از 5 باکس در قالب ایجاد بکنید و برای هر موضوع دلخواه یک باکس موضوعی اختصاص بدهید و مطالب همان موضوع را نمایش دهید.

همانطور که در دموها مشاهده می کنید با استفاده از این قالب یک سایت حرفه ای خواهید داشت که انواع بخش ها بنابر نیاز در صفحه اصلی صفحات آرشیو و موضوعات و صفحه ادامه مطلب به شکل متفاوتی و مثل یک سایت خبری به نمایش در می آید.

از دیگر امکانات قالب:

1_ این قالب ریسپانسیو هست و برای حالت موبایل و تبلت هم تنظیم شده است و مطالب در حالت کوچک به صورت تک ستونه نمایش داده می شود.
2_ قالب دارای منوی افقی اصلی (با فهرست ساز بیان کار می کند) و منوی افقی آبشاری برای موضوعات هست (که باید به صورت دستی لینکها و آدرس ها را وارد کنید) و شما می توانید دسترسی سریع به بخش های مختلف وبلاگ ایجاد کنید.
3_ دارای جایگاه بنر تبلیغاتی در هدر می باشد و می توانید تبلیغات خود را در آن درج نمایید.
4_ برای قالب جای لوگو در نظر گرفته شده است و می توانید بعد از طراحی و آپلود لوگوی خود در اینترنت آدرس آن را جایگزین لوگوی پیش فرض نمایید و اگر به لوگو نیاز نداشتید آن را پاک کنید.
5_ دکمه های شبکه های اجتماعی در بالا و پایین سایت تعبیه شده است و به آسانی میتوانید لینک ها را در آن درج کنید.
6_ باکس لینک های اضافه در فوتر سایت در نظر گرفته شده است تا محتوا یا لینک دلخواه تان را در آن قرار بدهید.
7_ دو نوع باکس موضوعی در سبک های متفاوت که با امکانات نشانه گذاری بیان کار می کند و مطالب را به صورت اتوماتیک نشان می دهد در قالب طراحی شده است. که در سطرهای بالا در این باره توضیح داده شد و در فایل راهنمای قالب هم به صورت کامل توضیح داده شده است.


برای دانلود قالب نیوزپرس وارد شوید (کلیک)


مشاهده ی دموهای قالب

مشاهده ی دموی آنلاین نیوزپرس

مشاهده دموهای تصویری (برای مشاهده در سایز بزرگ بر روی تصاویر کلیک کنید)

قالب بلاگ بیان حرفه ای نیوزپرس مجله خبری ریسپانسیو
صفحه اصلی قالب
قالب بلاگ بیان نیوزپرس حرفه ای و ریسپانسیو
صفحه ادامه مطلب قالب (پست ها)
قالب بلاگ بیان حرفه ای و ریسپانسیو نیوزپرس مجله خبری
صفحات آرشیو موضوعات قالب

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *